שרה פירו

לאיב ונתנאל שלום רב,אני מבקשת להודות לשניכם על בניית האתר היפה של תזמורת הבארוק ירושלים. תודה על הסבלנות שגיליתם בעבודתנו המשותפת. תודה על המקצועיות בהבנת הצרכים(...)

יעקב ומירב

לאיב ונתנאל אלף תודות על העבודה המקצועית והשירות האדיב בהקמת אינדקס העסקים שלנו התחלנו את הפרוייקט ללא שום ידע בתחום ולכם תמיד היתה סבלנות לשאלות הרבות, לתיקונים(...)

zara wasser

לכבוד:  עיצוב בניית אתרים - Stratomedia איב ונתנאל היקרים!תודה מכל הלב על הכל!על המקצועיות, על ההשקעה, על הסבלנות,על היחס והאכפתיות. אני מאוד מרוצה מהאתר שבניתם(...)

Rent Bet Shemesh

אני מאוד ממליצה על חברת בניית אתרים סטרטומדיה הם עזרו לי הרבה בכל בקשותי במהלך בניית האתר וגם עשו לי בשמחה שינויים אחרי שהאתר עלה וכבר הכל שולם. אני מאוד מרוצה(...)

MAGICARPET

לכבוד עיצוב בניית אתרים - Stratomediaאנו מאוד מרוצים מהאתר שבניתם לנו. פשוט ויפה, ממש כמו שרצינו!עניתם על דרישותינו במקצוענות רבה. תודה על ההשקעה, הסבלנות והרעיונות היפים כל טוב

אופיר מזור

לאיב ולכל צוות Stratomedia תודה על בניית האתר המושלם של אורניר הפקות תודה על השירות האדיב על המקצועיות והיעילות אופיר מזור

יוסי מרילי

איב Stratomedia שלום תודה רבה על השירות המסור והנפלא שהענקת לנו מעבר למקובל ולמצופה בקידום האתר בגוגל ותחזוקתו ועזרה טכנית לאורך כל הדרך מקווה שנמשיך לקבל ממך שירות דומה בהמשך בכבוד רב 

קרולין דהן.

לאיב ועומר תודה על האתר במקסים והיפה שבניתם לנו, לאורך כל הדרך הייתם איתנו בכל שאלה, בכל בעיה.קיבלנו תגובות מומלצות ביותר מלקוחות על האתר שלנו.ממליצה בחום על(...)

ניר הראל

לאיב ועומר תודה רבה על בניית חנות וירטואלית מרשימה לעסק שלי, הליווי שלכם היה מדהים לאורך כל הדרך השירות שלכם יוצא מן הכלל, רואים שאכפת לכם מהלקוחות שלכם.התגובות(...)

עופר נגררים

עופר נגררים: לפני חודשים הקמתי עסק של השכרת נגררים חשבתי איך לקדם אותו ולפרסם את העסק פניתי לחבר שהמליץ לי על חברה שנקראת Stratomedia בנית אתרים בחור בשם איב(...)

ציפי העצני

לאיב ורוני,תודה רבה על האתר האיכותי שבניתם לי. היכולת שלכם לעבוד ביחד כצוות עזרה להפוך רעיון מופשט למציאות במסך. ככל שהתקדמנו בפרויקט, כך גיליתי את המסירות,(...)