תוכן עניינים

אפיון במערכת וורדפרס

אפיון אתר במערכת וורדפרס

את השירות של אפיון אתר אנו מציעים לכל לקוח כחלק משירות של בניית אתרים וורדפרס. אנו עובדים עם פלטפורמה שנקראת וודרפרס שזו מערכת קוד פתוח לבניית אתרים לכל עסק או סוג.

אסביר בקצרה מהו אפיון אתר:

לאחר שהלקוח בחר עיצוב שהוא אהב, אנו קובעים פגישה פרונטלית עם הלקוח שבה אנו בעצם נגדיר את המראה הוויזואלי של האתר.

מערכת וורדפרס מגיעה עם  Page Builder זו אומר בעברית בונה דפים. בעצם יש לנו אפשרות לבנות דף כל קטגוריה באתר כולל עמוד הבית.

זהו התוסף הפופולרי ביותר עבור וורדפרס, התוכן שלך יותאם באופן מדויק לכל המכשירים הניידים

בניית הדף מתבצעת על ידי מגוון רחב של אלמנטים שאתה בחור מתוך הרשימה כגון: המלצות, תמונה אחת ואפשרות גם ליצור גלריה הזנת תוכן, הכנסת סרטון, פרוייקטים, כותרות וכל האפשריות הללו יכולים להיות בדף אחד ועוד המון אופציות. 

בניית אתרים מקצועית מתחילה באפיון אתר. שלב האפיון הוא השלב שבו אנשי הצוות הבונים את האתר יחד עם בעלי האתר מגבשים את התהליכים, את המטרות ואת היעדים של האתר.

אפיון האתר בטרם בניית האתר מאפשר להימנע מטעויות ומהנחות שגויות ומעניק הזדמנות לבעל העסק לפרט את הצרכים, את הדרישות מהאתר ואת השאיפות.

בשלב האפיון נחליט על העמודים שייבנו באתר, ניצור ההירארכיה בין דפי האתר ונטמיע את הכלים הנחוצים לתפקוד מיטבי של האתר ולקידום האתר במנועי החיפוש.

שלב האפיון חשוב להצלחת האתר, אנחנו ב Stratomedia לא נצא לדרך לפני שנאפיין את האתר במקצועיות.

שרותים נוספים שאנו מציעים עם בניית האתר ואפיון:

קידום אתרים בגוגל על בסיס חודשי שבו אנו מבצעים פעולות קידום מקצועיות. שזה כולל תוכן איכותי באתר ומחוץ עם בניית קישורים. אופטימיזציה ברמה גבוה.

בניית מודעות עשירות עם מערכת Google Adwords – תנועה גולשים לאתר מיידית תוך 20 דקות מרגע בניית הקמפיין.

קידום גוגל מפות עסקים שנמצאים מתחת למודעות ממומנות של גוגל. אנו טובים בזה מאוד. יש לנו את המתכון המנצח להציב את העסק שלך ב-3 התוצאות הראשוניות במפות.

חשיפה ברשתות חברתיות – על ידי יצירת דף עסקי עיצובי מותאם לעסק שלכם. העלאת פוסטים שמניעים לפעולה על בסיס חודשי. לייקים איכותיים ופרסום פוסטים בציר הזמן של משתמשים לפי קהל ממוקד.

צפו במחירון המעודכן שלנו – מחירון בניית אתרים

אז למה אתם מחכים? בואו לקבל את החבילה המושלמת לעסק שלכם עוד היום.

5/5 - (1 vote)