אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר -
  • 052-5630188
  • office@stratomedia.co.il

טיפים לבניית אתר – טיפים קטנים, הצלחה גדולה!

/
07דצמ2014

טיפים לבניית אתר – טיפים קטנים, הצלחה גדולה!

בעידן האינטרנט כולם בונים אתריםמיליוני אנשים גולשים כל יום ברשת וגם אתם חייבים להיות שםכדי להשתלב בעולם האינטרנט ולהתגבר על המתחריםחשוב לבנות אתר מקצועינגיש ומוכרכדאי לכם לקרוא בעיון את הטיפים הבאיםאם יש לכם טיפים נוספיםנשמח לשמוע.

 

עשרה טיפים ועוד כמה שיעזרו לכם לבנות אתר מוצלח

 

 

בנייה של אתר מוצלח מתחילה בתכנון נכוןכדאי לכם לשרטט את הצורה שבה הייתם רוצים שהאתר ייראההגדירו מה יהיה בכל עמודאיך ייראה דף הביתאיזה עיצובאילו תוספים הייתם רוצים להוסיףמהן מילות המפתח הרלוונטיות לתחום שלכםהגדירו בכל דף את כותרת הדףאת תיאור הדף ועודתכנון מוקדם יהיה הבסיס לאפיון האתר שייעשה על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום.

 

מערכת הניהול באתר חייבת להיות מערכת ידידותית ונוחה, מערכת שתוכלו להפעיל לבד בלי עזרה של איש מקצוע צמודבאמצעות מערכת הניהול תוכלו להזין תכניםסרטי וידאו או אנימציות,תמונות מבצעים ועודבעת הצורך תוכלו להסיר בקלות תכנים לא עדכנייםחשוב לבנות אתר דינמי,אתר שבו תוכלו להוסיף דפים ללא הגבלה.

 

הקפידו על ניווט קל וברורניווט קל יעזור לגולשים לדעת איך להגיע לכל דף ואיך לחזור לדף הראשי.באתר מסחרי מומלץ לשבץ את הטופס "צור קשרבכל עמוד.

 

 

האתר חייב להיבנות בשפת תכנותPHP או ASPשפות תכנות אלו הן שפות מתקדמות ובעלות אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש כמו גוגל ועוד.

 

 

עיצוב האתר מושפע מגודל הגופןמסוג הגופןמצבעי האתרתמונותכפתורים ועודכדאי לשמור על אחידות בין דפי האתרלהתאים את גודל הטקסט לעיני הצופהלא קטןאך גם לא גדול מדיולא העמיס צבעים רביםחשוב להשקיע בעיצובאך לא להשתוללגימיקיםאפקטיםטכנולוגיות עיצוב מיוחדות וכועלולים לפגוע באתרתמיד יש חשש שהגולש יתמקד בעיצוב במקום במסרים או ש"אובר עיצוביכביד עליו והוא ינטוש את האתר.

 

חשוב שהאתר ייטען במהירות, אל תכבידו על האתר עם מצגות רבותעם תמונות גדולות וסרטוני וידאו ארוכיםבחרו שרת מהיר ואיכותירצוי בישראל.

 

הימנעו עד כמה שאפשר מפרסוםבאנרים באתרפופ– אפים וחלונות קופצים עלולים להבריח את הגולשים.

 

הימנעו מדפים ארוכים מדיגולשים רבים לא גוללים את הדף עד לסופו ולא תמיד שמים לב שיש לו המשך.

 

השקיעו בכתיבת התכנים. התוכן הוא המלך זהו משפט שחוקאך זו לא קלישאהרק תכנים מעבירים היטב מסרים שיווקיםכבדו את הגולש והגישו לו תכנים הכתובים בעברית רהוטהללא שגיאות תחבירניסוח ופיסוקדאגו שהתכנים יהיו מענייניםכתבו כותרות מסקרנות והניעו את הגולש לפעולה.

 

עדכנו את האתר לעתים קרובותגם גוגל יאהב את זהאתר לא מעודכן הוא אתר לא רלוונטי.

 

צרו קשר עם הגולשים. פתחו את האתר לתגובותרצוי לתת לגולש אפשרות להשתתף באתר,בפורומיםסקרים ועודזה ייתן להם הרגשה שהם חלק ממשפחת האתר.

 

 

היו אמיניםהראו שיש גב ואנשים מקצועיים מאחורי האתרכתבו את השם שלכםאת כתובת העסקהציגו תמונותהמלצות ועוד.

 

והכי חשובדאגו לחשיפה של האתר באמצעות רשתות חברתיות ומנועי חיפוש. כאשר אתם בונים אתר אתם בונים אתר ללקוחות אבל גם למנועי החיפושהקפידו על יישום כל הכללים המקצועיים כדי שהאתר יוכל להתקדם בדירוג התוצאות של מנועי החיפוש.

טיפים לבניית אתר – טיפים קטנים, הצלחה גדולה!
5 (100%) 3 votes